NIEUW: Multishop Complete voor Lightspeed eCom! Beheer alle inhoud vanuit één backoffice. Meer info? Klik hier!

De wijzen uit het oosten

InStijl Media bestaat uit een jong ambitieus team dat elke dag aanspraak doet op zijn of haar Achterhoekse nuchterheid. Stuk voor stuk geboren en getogen in de Achterhoek en bereid de handen uit de mouwen te steken. Geen blabla verhaal en teveel poespas, maar eerlijk, betaalbaar en nuchter. Dat is InStijl Media.

Ronald Tannemaat

Mede eigenaar & accountmanager
ronald@instijlmedia.nl
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2012. Trotse mede eigenaar! Verantwoordelijk voor het partnernetwerk en één van jouw aanspreekpunten.

Jordi Pit

Mede eigenaar 
jordi@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2012. Trotse mede eigenaar en de stille kracht achter het succes van het bedrijf.

Hidde Schuurman

Back-end developer & R&D
hidde@instijlmedia.nl
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2018. Een webshop moet niet alleen mooi zijn, maar ook aan de achterkant goed in elkaar zitten.

Thijs Houwers

Front-end developer
thijs@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2019. Vertaalt dagelijks met veel passie het gemaakte webdesign naar een goed werkend geheel in de browser.

Willem van der Schaaf

Projectmanager
willem@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2021. Gedreven om voor klanten het onmogelijke mogelijk te maken door vergaande projectondersteuning te leveren.

Romy Gotink

Marketing & strategie
romy@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2018. Brede passie voor marketing en strategie. Voor elke uitdaging wordt er een creatieve oplossing bedacht.

Kevin Pierik

Head of Development
kevin@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2016. Verzorgt dagelijks de leiding van projecten en bouwt ook graag aan webshops en thema’s.

Karlijn Schiphorst - Roerdink

Head of design & projectmanager
karlijn@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2016. De creatieve duizendpoot die voor elke webshop de klantenwensen naar een uniek en mooi design weet te vertalen.

Dani van Klaveren

Accountmanager
dani@instijlmedia.nl
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2021. Dagelijks vol passie bezig met het onderhouden en opbouwen van een relatienetwerk van bestaande en nieuwe klanten. 

Lisa van Zwieten

Designer
lisa@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2020. Online of offline, keer op keer wordt er gewerkt aan pakkende designs. Scherp oog voor detail met focus op resultaat.

Jurjen Waanders

Support Specialist & front-end developer
jurjen@instijlmedia.nl
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2022. Programmeur met een vlotte babbel. Weet klantvragen en designs keer op keer om te zetten naar werkbare stabiele oplossingen.

  Alexandru Sofronie

Denis Tolkanita

Full stack developer
denis@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2022. Realiseert naadloos goed werkende koppelingen tussen verschillende systemen en zorgt dat de voorkant er ook goed uit ziet. 

Douwe Duyn

Front-end developer & design
douwe@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2019. Opgeleid als programmeur en grafisch vormgever om zo het beste van beide werelden samen te brengen voor jouw webshop.

Frank Brinks

Accountmanager
frank@instijlmedia.nl 
Werkzaam bij InStijl Media sinds 2021. De spil tussen de klant en het team. Zeer gedreven in het bouwen en onderhouden van relaties.

Kom jij ons team versterken?

Wil jij ook voor leuke klanten werken in een professionele en plezierige no-nonsense werkomgeving?
Bekijk dan snel onze vacatures!


Vacatures

Persoonlijk eens een praatje maken?